Property 62338 photo 1
Property 62338 photo 2
Property 62338 photo 3
Property 62338 photo 4
Property 62338 photo 5
Property 62338 photo 6
Property 62338 photo 7
Property 62338 photo 8
Property 62338 photo 9
Property 62338 photo 10
Property 62338 photo 11
Property 62338 photo 12
Property 62338 photo 13
Property 62338 photo 14
Property 62338 photo 15
Property 62338 photo 16
Property 62338 photo 17
Property 62338 photo 18
Property 62338 photo 19
Property 62338 photo 20
Property 62338 photo 21
Property 62338 photo 22
Property 62338 photo 23

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 123 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, jedne trpezarija, kupatila, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod objekta 56909
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
384 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 66024
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
420 000 € 3818 €/m²
  • Kod objekta 64933
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 56376
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod objekta 64934
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
385 000 € 4425 €/m²
  • Kod objekta 61691
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 3008 €/m²
  • Kod objekta 62338
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter