Property 57656 photo 1
Property 57656 photo 2
Property 57656 photo 3
Property 57656 photo 4
Property 57656 photo 5
Property 57656 photo 6
Property 57656 photo 7
Property 57656 photo 8
Property 57656 photo 9
Property 57656 photo 10
Property 57656 photo 11
Property 57656 photo 12
Property 57656 photo 13
Property 57656 photo 14
Property 57656 photo 15

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 448 m
  • Udaljenost od aerodroma: 65 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 198 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking.

Za prodaju
345 000 € 2923 €/m²
  • Kod objekta 56376
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3062 €/m²
  • Kod objekta 65952
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 56377
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61840
  • Kvadratura 1732 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
470 000 € 3481 €/m²
  • Kod objekta 64934
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
388 605 € 4626 €/m²
  • Kod objekta 61960
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
427 000 € 2156 €/m²
  • Kod objekta 57656
  • Kvadratura 198 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter