585 000 €
5367 €/m²
Property 62091 photo 1
Property 62091 photo 2
Property 62091 photo 3
Property 62091 photo 4
Property 62091 photo 5
Property 62091 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju stan od 109 kv.m u Solunu. Stan se sastoji od 2 sprata. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Loft se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
470 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 66045
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 6542 €/m²
  • Kod objekta 61658
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
585 000 € 5366 €/m²
  • Kod objekta 62091
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 4246 €/m²
  • Kod objekta 14106
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 60824
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 4687 €/m²
  • Kod objekta 61959
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 36589
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
650 000 € 6074 €/m²
  • Kod objekta 61621
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 2307 €/m²
  • Kod objekta 14295
  • Kvadratura 325 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter