Property 64579 photo 1
Property 64579 photo 2
Property 64579 photo 3
Property 64579 photo 4
Property 64579 photo 5
Property 64579 photo 6
Property 64579 photo 7
Property 64579 photo 8
Property 64579 photo 9
Property 64579 photo 10
Property 64579 photo 11
Property 64579 photo 12
Property 64579 photo 13
Property 64579 photo 14
Property 64579 photo 15
Property 64579 photo 16
Property 64579 photo 17
Property 64579 photo 18
Property 64579 photo 19
Property 64579 photo 20
Property 64579 photo 21
Property 64579 photo 22
Property 64579 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1983
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 210 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, lift, grejanje.

Za prodaju
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod objekta 65529
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65924
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65596
  • Kvadratura 31 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
228 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 65827
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
115 000 € 1916 €/m²
  • Kod objekta 65777
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
85 000 € 1287 €/m²
  • Kod objekta 65849
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
89 000 € 1369 €/m²
  • Kod objekta 65693
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
120 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65866
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter