Prodaja - Stan 146 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština
620 000 €
4247 €/m²
Property 14106 photo 1
Property 14106 photo 2
Property 14106 photo 3
Property 14106 photo 4
Property 14106 photo 5
Property 14106 photo 6
Property 14106 photo 7
Property 14106 photo 8
Property 14106 photo 9
Property 14106 photo 10
Property 14106 photo 11
Property 14106 photo 12
Property 14106 photo 13
Property 14106 photo 14
Property 14106 photo 15
Property 14106 photo 16
Property 14106 photo 17
Property 14106 photo 18
Property 14106 photo 19
Property 14106 photo 20
Property 14106 photo 21
Property 14106 photo 22
Property 14106 photo 23
Property 14106 photo 24
Property 14106 photo 25
Property 14106 photo 26
Property 14106 photo 27
Property 14106 photo 28
Property 14106 photo 29
Property 14106 photo 30
  • Kod objekta 14106
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Stan
  • Kvadratura 146 m²
  • Region Solun
  • Mesto Solun - Opština (Solun)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2014
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 146 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod objekta 64616
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4
Preporučujemo Za prodaju
600 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 65963
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
585 000 € 5366 €/m²
  • Kod objekta 62091
  • Kvadratura 109 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 4246 €/m²
  • Kod objekta 14106
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 5514 €/m²
  • Kod objekta 61616
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 6074 €/m²
  • Kod objekta 61621
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 36589
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 3741 €/m²
  • Kod objekta 59985
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2307 €/m²
  • Kod objekta 14295
  • Kvadratura 325 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 54841
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter