Prodaja - Commercial property 32 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Ampelokipoi Skeparni
32 000 €
1000 €/m²
Property 65880 photo 1
Property 65880 photo 2
Property 65880 photo 3
Property 65880 photo 4
Property 65880 photo 5
Property 65880 photo 6
Property 65880 photo 7
Property 65880 photo 8
Property 65880 photo 9

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1969
  • Broj soba: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Potrebna adaptacija

Opis

Na prodaju commercial property od 32 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je dvostrano orijentisan

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
27 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 64843
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
30 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 41885
  • Kvadratura 26 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
45 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 39957
  • Kvadratura 22 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
40 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 49723
  • Kvadratura 20 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
45 000 € 473 €/m²
  • Kod objekta 35201
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter