Prodaja - Commercial property 20 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Stavroupoli
40 000 €
2000 €/m²
Property 49723 photo 1
Property 49723 photo 2
Property 49723 photo 3
Property 49723 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodaju commercial property od 20 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
55 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 51154
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 400 €/m²
  • Kod objekta 62722
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m
Za prodaju
50 000 € 1063 €/m²
  • Kod objekta 35311
  • Kvadratura 47 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
58 000 € 1657 €/m²
  • Kod objekta 61480
  • Kvadratura 35 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
38 000 € 336 €/m²
  • Kod objekta 57944
  • Kvadratura 113 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
52 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 62046
  • Kvadratura 28 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
35 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 57530
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
38 000 € 1520 €/m²
  • Kod objekta 57906
  • Kvadratura 25 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
48 000 € 234 €/m²
  • Kod objekta 56986
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
45 000 € 473 €/m²
  • Kod objekta 35201
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter