45 000 €
1875 €/m²
Property 7881 photo 1
Property 7881 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 1960
  • Godina renoviranja: 2000
  • Plaža: песчаный
  • Broj soba: 1: 1 комната
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Opis

Na prodaju commercial property od 24 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 1 sprata. Commercial property Je Raspored kutak

Za prodaju
60 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 45699
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
45 000 € 473 €/m²
  • Kod objekta 35201
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
48 000 € 234 €/m²
  • Kod objekta 56986
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
55 000 € 916 €/m²
  • Kod objekta 56863
  • Kvadratura 60 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
40 000 € 727 €/m²
  • Kod objekta 42339
  • Kvadratura 55 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
60 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 41842
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
38 000 € 336 €/m²
  • Kod objekta 57944
  • Kvadratura 113 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
52 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 62046
  • Kvadratura 28 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
56 000 € 1076 €/m²
  • Kod objekta 43715
  • Kvadratura 52 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
55 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 51154
  • Kvadratura 30 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter