Prodaja - Commercial property 220 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Sikies Takođe,
27 000 €
123 €/m²
Property 64843 photo 1
Property 64843 photo 2
Property 64843 photo 3
Property 64843 photo 4
Property 64843 photo 5
Property 64843 photo 6
Property 64843 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1987
  • Grejanje: ostalo
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 220 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 1 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana Poseduje i ostavu.

Za prodaju
40 000 € 727 €/m²
  • Kod objekta 42339
  • Kvadratura 55 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
40 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 49723
  • Kvadratura 20 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
23 000 € 209 €/m²
  • Kod objekta 57964
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 650 m
Za prodaju
30 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 41885
  • Kvadratura 26 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
38 000 € 1520 €/m²
  • Kod objekta 57906
  • Kvadratura 25 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
35 000 € 134 €/m²
  • Kod objekta 57530
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m

Prijava za Newsletter