Prodaja - Commercial property 22 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Opština Ano Poli Tsinari
35 000 €
1591 €/m²
Property 65973 photo 1
Property 65973 photo 2
Property 65973 photo 3
Property 65973 photo 4
Property 65973 photo 5
Property 65973 photo 6
Property 65973 photo 7
Property 65973 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1971
  • Broj soba: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju commercial property od 22 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 0 sprata. Commercial property Je frontalno orijentisana

Za prodaju
48 000 € 234 €/m²
  • Kod objekta 56986
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
45 000 € 2045 €/m²
  • Kod objekta 39957
  • Kvadratura 22 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
45 000 € 473 €/m²
  • Kod objekta 35201
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
40 000 € 727 €/m²
  • Kod objekta 42339
  • Kvadratura 55 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
50 000 € 1063 €/m²
  • Kod objekta 35311
  • Kvadratura 47 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
42 000 € 1555 €/m²
  • Kod objekta 62054
  • Kvadratura 27 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m

Prijava za Newsletter