Prodaja - Commercial property 95 m² u Solunu

Grčka Solun Solun - Predgrađa Neapoli Neapoli
45 000 €
474 €/m²
Property 35201 photo 1
Property 35201 photo 2
Property 35201 photo 3
Property 35201 photo 4
Property 35201 photo 5
Property 35201 photo 6
Property 35201 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 1975
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju commercial property od 95 kv.m u Solunu. Commercial property se sastoji od 1 sprata. Commercial property Je Raspored enterijer.

Za prodaju
40 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 49723
  • Kvadratura 20 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
48 000 € 234 €/m²
  • Kod objekta 56986
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
56 000 € 1076 €/m²
  • Kod objekta 43715
  • Kvadratura 52 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
58 000 € 1657 €/m²
  • Kod objekta 61480
  • Kvadratura 35 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
52 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 62046
  • Kvadratura 28 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
42 000 € 1555 €/m²
  • Kod objekta 62054
  • Kvadratura 27 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
60 000 € 1875 €/m²
  • Kod objekta 45699
  • Kvadratura 32 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
60 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 41842
  • Kvadratura 50 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
45 000 € 473 €/m²
  • Kod objekta 35201
  • Kvadratura 95 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter