160 000 €
2133 €/m²
Property 62347 photo 1
Property 62347 photo 2
Property 62347 photo 3
Property 62347 photo 4
Property 62347 photo 5
Property 62347 photo 6
Property 62347 photo 7
Property 62347 photo 8
Property 62347 photo 9
Property 62347 photo 10
Property 62347 photo 11
Property 62347 photo 12
Property 62347 photo 13
Property 62347 photo 14
Property 62347 photo 15
Property 62347 photo 16
Property 62347 photo 17
Property 62347 photo 18
Property 62347 photo 19
Property 62347 photo 20
Property 62347 photo 21
Property 62347 photo 22
Property 62347 photo 23
Property 62347 photo 24
Property 62347 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1968
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: B+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje, ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
140 000 € 3888 €/m²
  • Kod objekta 65006
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
225 000 € 3688 €/m²
  • Kod objekta 65759
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
155 000 € 1550 €/m²
  • Kod objekta 65510
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
235 000 € 3405 €/m²
  • Kod objekta 64951
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod objekta 64594
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 3706 €/m²
  • Kod objekta 65295
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 64629
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter