140 000 € 127 000 €
4233 €/m²
Property 62216 photo 1
Property 62216 photo 2
Property 62216 photo 3
Property 62216 photo 4
Property 62216 photo 5
Property 62216 photo 6
Property 62216 photo 7
Property 62216 photo 8
Property 62216 photo 9
Property 62216 photo 10
Property 62216 photo 11
Property 62216 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Sprat: 1. sprat
  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 65429
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4729 €/m²
  • Kod objekta 63921
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
175 000 € 2966 €/m²
  • Kod objekta 64755
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 65291
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter