135 000 €
2500 €/m²
Property 65327 photo 1
Property 65327 photo 2
Property 65327 photo 3
Property 65327 photo 4
Property 65327 photo 5
Property 65327 photo 6
Property 65327 photo 7
Property 65327 photo 8
Property 65327 photo 9
Property 65327 photo 10
Property 65327 photo 11
Property 65327 photo 12
Property 65327 photo 13
Property 65327 photo 14
Property 65327 photo 15
Property 65327 photo 16
Property 65327 photo 17
Property 65327 photo 18
Property 65327 photo 19

Detalji

  • Godina izgradnje: 1982
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju stan od 54 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
138 000 € 2816 €/m²
  • Kod objekta 65746
  • Kvadratura 49 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
126 000 € 1482 €/m²
  • Kod objekta 65484
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 65429
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 64640
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 64471
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
188 000 € 4585 €/m²
  • Kod objekta 63922
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 64237
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter