Prodaja - Zemljište 172 m² na Olimpska regija

Grčka Makedonija Prefektura Pieria
100 000 € 75 000 €
436 €/m²
Property 8336 photo 1
  • Kod objekta 8336
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Površina placa 172 m²
  • Region Olimpska regija
  • Mesto Prefektura Pieria (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 172 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
130 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 33059
  • Kvadratura 12179 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
95 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 33086
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
85 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 58015
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
100 000 €
  • Kod objekta 4062
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 3341
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
120 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 45525
  • Kvadratura 1904 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 36387
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
100 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 12274
  • Kvadratura 2705 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter