130 000 €
147 €/m²
Property 62490 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,8
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 85 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 880 kv.m. na Olimpska regija.Састоји се у оквиру плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 704 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
120 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 3341
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
112 000 €
  • Kod objekta 3269
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
160 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 40100
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
180 000 € 240 €/m²
  • Kod objekta 19126
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
170 000 € 497 €/m²
  • Kod objekta 52276
  • Kvadratura 342 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 100 000 €
  • Kod objekta 3742
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
170 000 € 404 €/m²
  • Kod objekta 38834
  • Kvadratura 420 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
140 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 62927
  • Kvadratura 2100 m²
  • Udaljenost od mora 20 m

Prijava za Newsletter