77 000 €
1974 €/m²
Property 49390 photo 1
Property 49390 photo 2
Property 49390 photo 3
Property 49390 photo 4
Property 49390 photo 5
Property 49390 photo 6
Property 49390 photo 7
Property 49390 photo 8
Property 49390 photo 9
Property 49390 photo 10
Property 49390 photo 11
Property 49390 photo 12
Property 49390 photo 13

Detalji

  • Godišnja isplativost: 5,90%
  • Godina izgradnje: 1967
  • Godina renoviranja: 2021
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 39 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, grejanje. Zgrada bez lifta.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
72 000 € 2057 €/m²
  • Kod objekta 64703
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
105 000 € 4200 €/m²
  • Kod objekta 63397
  • Kvadratura 25 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
100 000 € 1492 €/m²
  • Kod objekta 64511
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
75 000 € 2272 €/m²
  • Kod objekta 64282
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1785 €/m²
  • Kod objekta 58045
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
75 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 65700
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
90 000 € 2727 €/m²
  • Kod objekta 52963
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
110 000 € 2558 €/m²
  • Kod objekta 58549
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter