87 000 €
4350 €/m²
Property 65745 photo 1
Property 65745 photo 2
Property 65745 photo 3
Property 65745 photo 4
Property 65745 photo 5
Property 65745 photo 6
Property 65745 photo 7
Property 65745 photo 8
Property 65745 photo 9
Property 65745 photo 10
Property 65745 photo 11
Property 65745 photo 12
Property 65745 photo 13
Property 65745 photo 14
Property 65745 photo 15
Property 65745 photo 16
Property 65745 photo 17
Property 65745 photo 18
Property 65745 photo 19
Property 65745 photo 20
Property 65745 photo 21
Property 65745 photo 22
Property 65745 photo 23
Property 65745 photo 24

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 20 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
95 000 € 1266 €/m²
  • Kod objekta 65708
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
125 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 65329
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
82 000 € 1138 €/m²
  • Kod objekta 58115
  • Kvadratura 72 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
86 000 € 2606 €/m²
  • Kod objekta 64767
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
89 000 € 1508 €/m²
  • Kod objekta 54730
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
87 000 € 3782 €/m²
  • Kod objekta 65744
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter