Prodaja - Zemljište 1600 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
290 000 €
181 €/m²
Property 44583 photo 1
Property 44583 photo 2
Property 44583 photo 3
Property 44583 photo 4
Property 44583 photo 5
Property 44583 photo 6
Property 44583 photo 7
Property 44583 photo 8
Property 44583 photo 9
Property 44583 photo 10
Property 44583 photo 11
Property 44583 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od grada: 46 km
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1600 kv.m. na Krfu.

Za prodaju
320 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 33336
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
330 000 € 373 €/m²
  • Kod objekta 62196
  • Kvadratura 883 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
250 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 16529
  • Kvadratura 17000 m²
  • Udaljenost od mora 4600 m
Za prodaju
399 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 60783
  • Kvadratura 13000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
370 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 49614
  • Kvadratura 44872 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
330 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 44033
  • Kvadratura 30000 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
350 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 25988
  • Kvadratura 17600 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
425 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 32444
  • Kvadratura 6409 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
350 000 € 53 €/m²
  • Kod objekta 14738
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 2600 m
Za prodaju
280 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 29139
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter