Prodaja - Zemljište 8000 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
240 000 € 180 000 €
22 €/m²
Property 31267 photo 1
Property 31267 photo 2
Property 31267 photo 3
Property 31267 photo 4
Property 31267 photo 5
Property 31267 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od grada: 35 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. na Krfu. Sa mogućnošću izgradnje do 280 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na šumu.

Za prodaju
300 000 € 54 €/m²
  • Kod objekta 34372
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
320 000 € 280 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 59779
  • Kvadratura 5020 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
270 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 42942
  • Kvadratura 25969 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 46063
  • Kvadratura 7606 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 47381
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
330 000 € 47 €/m²
  • Kod objekta 62957
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
220 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 26193
  • Kvadratura 4363 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
230 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 58095
  • Kvadratura 2770 m²
  • Udaljenost od mora 170 m
Za prodaju
305 000 € 76 €/m²
  • Kod objekta 24096
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
250 000 € 39 €/m²
  • Kod objekta 29440
  • Kvadratura 6400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m

Prijava za Newsletter