Prodaja - Zemljište 1350 m² na Krfu

Grčka Jonska ostrva Prefektura Krf Krf
200 000 €
148 €/m²
Property 38650 photo 1
Property 38650 photo 2
Property 38650 photo 3
Property 38650 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2300 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1350 kv.m. na Krfu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
190 000 € 172 €/m²
  • Kod objekta 44584
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
170 000 € 161 €/m²
  • Kod objekta 31738
  • Kvadratura 1054 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
210 000 € 140 €/m²
  • Kod objekta 33703
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
299 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60787
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
280 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 48270
  • Kvadratura 1342 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
290 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44583
  • Kvadratura 1600 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30918
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
180 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 51164
  • Kvadratura 8250 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
199 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 60789
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter