450 000 €
3814 €/m²
Property 49951 photo 1
Property 49951 photo 2
Property 49951 photo 3
Property 49951 photo 4
Property 49951 photo 5
Property 49951 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1966
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 30 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 118 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
391 000 € 4654 €/m²
  • Kod objekta 58962
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod objekta 65119
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
520 000 € 8387 €/m²
  • Kod objekta 58357
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
365 000 € 4679 €/m²
  • Kod objekta 58955
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 58954
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 60109
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60368
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 4237 €/m²
  • Kod objekta 64296
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter