Property 65433 photo 1
Property 65433 photo 2
Property 65433 photo 3
Property 65433 photo 4
Property 65433 photo 5
Property 65433 photo 6
Property 65433 photo 7
Property 65433 photo 8
Property 65433 photo 9
Property 65433 photo 10
Property 65433 photo 11
Property 65433 photo 12
Property 65433 photo 13
Property 65433 photo 14
Property 65433 photo 15
Property 65433 photo 16
Property 65433 photo 17
Property 65433 photo 18

Detalji

  • Godina izgradnje: 1965
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Wifi
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, tende, baštu, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
250 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 48551
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52533
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 54691
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 2066 €/m²
  • Kod objekta 56786
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
275 000 € 4230 €/m²
  • Kod objekta 59413
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
228 000 € 2171 €/m²
  • Kod objekta 65827
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
217 000 € 2047 €/m²
  • Kod objekta 65855
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 65935
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter