185 000 €
2643 €/m²
Property 65935 photo 1
Property 65935 photo 2
Property 65935 photo 3
Property 65935 photo 4
Property 65935 photo 5
Property 65935 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 1986
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63233
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 62892
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
168 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 65967
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
185 000 € 3135 €/m²
  • Kod objekta 64263
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 65690
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 3623 €/m²
  • Kod objekta 64952
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
178 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 66033
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 63906
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
270 000 € 4821 €/m²
  • Kod objekta 65763
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter