Property 59435 photo 1
Property 59435 photo 2
Property 59435 photo 3
Property 59435 photo 4
Property 59435 photo 5
Property 59435 photo 6
Property 59435 photo 7
Property 59435 photo 8
Property 59435 photo 9
Property 59435 photo 10
Property 59435 photo 11
Property 59435 photo 12
Property 59435 photo 13
Property 59435 photo 14
Property 59435 photo 15
Property 59435 photo 16

Detalji

  • Godina izgradnje: 1981
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 57 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
270 000 € 9310 €/m²
  • Kod objekta 65355
  • Kvadratura 29 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
260 000 € 4814 €/m²
  • Kod objekta 63053
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 2872 €/m²
  • Kod objekta 63021
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
195 000 € 3750 €/m²
  • Kod objekta 66092
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 2621 €/m²
  • Kod objekta 66032
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod objekta 65320
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod objekta 65069
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
180 000 € 2022 €/m²
  • Kod objekta 66044
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 66016
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter