285 000 €
9500 €/m²
Property 65482 photo 1
Property 65482 photo 2
Property 65482 photo 3
Property 65482 photo 4
Property 65482 photo 5
Property 65482 photo 6
Property 65482 photo 7
Property 65482 photo 8
Property 65482 photo 9
Property 65482 photo 10
Property 65482 photo 11
Property 65482 photo 12
Property 65482 photo 13
Property 65482 photo 14
Property 65482 photo 15
Property 65482 photo 16
Property 65482 photo 17
Property 65482 photo 18
Property 65482 photo 19
Property 65482 photo 20
Property 65482 photo 21
Property 65482 photo 22
Property 65482 photo 23
Property 65482 photo 24
Property 65482 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 30 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod objekta 65239
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 5909 €/m²
  • Kod objekta 66010
  • Kvadratura 44 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3762 €/m²
  • Kod objekta 65793
  • Kvadratura 101 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 66016
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
275 000 € 6111 €/m²
  • Kod objekta 65812
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 6923 €/m²
  • Kod objekta 65354
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
297 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 65614
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 65787
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter