250 000 €
7813 €/m²
Property 62967 photo 1
Property 62967 photo 2
Property 62967 photo 3
Property 62967 photo 4

Detalji

  • Godina izgradnje: 2009
  • Godina renoviranja: 2025
  • Grejanje: električno
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 32 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
210 000 € 3962 €/m²
  • Kod objekta 64835
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
295 000 € 4402 €/m²
  • Kod objekta 65303
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 2363 €/m²
  • Kod objekta 64961
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
340 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 65001
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
305 000 € 6489 €/m²
  • Kod objekta 64722
  • Kvadratura 47 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
260 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 66015
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 4307 €/m²
  • Kod objekta 65009
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
208 000 € 2773 €/m²
  • Kod objekta 65595
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter