Property 62799 photo 1
Property 62799 photo 2
Property 62799 photo 3
Property 62799 photo 4
Property 62799 photo 5
Property 62799 photo 6
Property 62799 photo 7
Property 62799 photo 8
Property 62799 photo 9
Property 62799 photo 10

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 1999
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4150 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
255 000 € 4636 €/m²
  • Kod objekta 65689
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod objekta 65299
  • Kvadratura 67 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
310 000 € 3069 €/m²
  • Kod objekta 63567
  • Kvadratura 101 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
250 000 € 4629 €/m²
  • Kod objekta 64504
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 63508
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 64821
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 3411 €/m²
  • Kod objekta 65145
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 65274
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter