Property 65290 photo 1
Property 65290 photo 2

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2027
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 52 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i parking, lift, grejanje.

Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63919
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 1800 €/m²
  • Kod objekta 62767
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
215 000 € 3524 €/m²
  • Kod objekta 62453
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
144 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 64420
  • Kvadratura 62 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
188 000 € 4476 €/m²
  • Kod objekta 63924
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 64471
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63233
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter