195 000 €
4333 €/m²
Property 63919 photo 1
Property 63919 photo 2
Property 63919 photo 3
Property 63919 photo 4
Property 63919 photo 5
Property 63919 photo 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1972
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 45 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, klima uređaj, lift.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 63919
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3448 €/m²
  • Kod objekta 64471
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 65291
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 62607
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 65935
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
189 000 € 2486 €/m²
  • Kod objekta 65151
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
165 000 € 3055 €/m²
  • Kod objekta 64267
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 3560 €/m²
  • Kod objekta 64868
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
245 000 € 3602 €/m²
  • Kod objekta 65002
  • Kvadratura 68 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter