144 000 €
2323 €/m²
Property 64420 photo 1
Property 64420 photo 2
Property 64420 photo 3
Property 64420 photo 4
Property 64420 photo 5
Property 64420 photo 6
Property 64420 photo 7
Property 64420 photo 8
Property 64420 photo 9
Property 64420 photo 10
Property 64420 photo 11
Property 64420 photo 12
Property 64420 photo 13
Property 64420 photo 14
Property 64420 photo 15

Detalji

  • Godina izgradnje: 1962
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju stan od 62 kv.m u Solunu. Stan se nalazi Semi-first floor i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
139 000 € 1805 €/m²
  • Kod objekta 64425
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
142 000 € 3736 €/m²
  • Kod objekta 65852
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 3174 €/m²
  • Kod objekta 64262
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 65429
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
158 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 64912
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 64468
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
148 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 65018
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter