150 000 € 140 000 €
1944 €/m²
Property 66115 photo 1
Property 66115 photo 2
Property 66115 photo 3
Property 66115 photo 4
Property 66115 photo 5
Property 66115 photo 6
Property 66115 photo 7
Property 66115 photo 8
Property 66115 photo 9
Property 66115 photo 10
Property 66115 photo 11
Property 66115 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2012
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 72 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored kutak Poseduje i kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje.

Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 64756
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 64470
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 64275
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 64629
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 3148 €/m²
  • Kod objekta 64472
  • Kvadratura 54 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3365 €/m²
  • Kod objekta 65290
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter