Prodaja - Kuća 152 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika
400 000 €
2632 €/m²
Property 22432 photo 1
Property 22432 photo 2
Property 22432 photo 3
Property 22432 photo 4
Property 22432 photo 5
Property 22432 photo 6
Property 22432 photo 7
Property 22432 photo 8
Property 22432 photo 9
Property 22432 photo 10
Property 22432 photo 11
Property 22432 photo 12
Property 22432 photo 13
Property 22432 photo 14
  • Kod objekta 22432
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Kuća
  • Kvadratura 152 m²
  • Površina placa 340 m²
  • Region Atika
  • Mesto Ostatak Atika (Atika)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2005
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 152 kv.m na Atici. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
380 000 € 4871 €/m²
  • Kod objekta 64787
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8118
  • Kvadratura 360 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
530 000 € 4076 €/m²
  • Kod objekta 29751
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
490 000 € 1737 €/m²
  • Kod objekta 11385
  • Kvadratura 282 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
475 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 13121
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
370 000 € 1233 €/m²
  • Kod objekta 23753
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
500 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 11008
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
400 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 24990
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
580 000 € 2748 €/m²
  • Kod objekta 49250
  • Kvadratura 211 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
350 000 € 1635 €/m²
  • Kod objekta 4739
  • Kvadratura 214 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter