Property 65924 photo 1
Property 65924 photo 2
Property 65924 photo 3
Property 65924 photo 4
Property 65924 photo 5
Property 65924 photo 6
Property 65924 photo 7
Property 65924 photo 8
Property 65924 photo 9
Property 65924 photo 10
Property 65924 photo 11
Property 65924 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 6
  • Godina izgradnje: 1960
  • Godina renoviranja: 2026
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 250 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 26 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
188 000 € 4476 €/m²
  • Kod objekta 63924
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 64237
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
192 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 66165
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 3269 €/m²
  • Kod objekta 64870
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 3362 €/m²
  • Kod objekta 64275
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
189 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 65127
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 64629
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
235 000 € 3405 €/m²
  • Kod objekta 64951
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
175 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 66030
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter