160 000 € 155 000 €
2067 €/m²
Property 62770 photo 1
Property 62770 photo 2
Property 62770 photo 3
Property 62770 photo 4
Property 62770 photo 5
Property 62770 photo 6
Property 62770 photo 7
Property 62770 photo 8
Property 62770 photo 9
Property 62770 photo 10
Property 62770 photo 11
Property 62770 photo 12
Property 62770 photo 13
Property 62770 photo 14
Property 62770 photo 15
Property 62770 photo 16
Property 62770 photo 17
Property 62770 photo 18
Property 62770 photo 19
Property 62770 photo 20
Property 62770 photo 21
Property 62770 photo 22

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1976
  • Godina renoviranja: 2022
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Lokacija

Dokumenti

Slične ponude

Za prodaju
220 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 65259
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 63906
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 3255 €/m²
  • Kod objekta 64641
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
168 000 € 1846 €/m²
  • Kod objekta 65967
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
217 000 € 2047 €/m²
  • Kod objekta 65855
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 4729 €/m²
  • Kod objekta 63921
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
200 000 € 2439 €/m²
  • Kod objekta 64671
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter