Prodaja - Mezoneta 400 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
1 550 000 €
3875 €/m²
Property 13475 photo 1
Property 13475 photo 2
Property 13475 photo 3
Property 13475 photo 4
Property 13475 photo 5

Detalji

  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 400 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 3 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, WC. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 60411
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 3649
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Kod objekta 57179
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 310 000 € 11105 €/m²
  • Kod objekta 58379
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod objekta 65676
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 58407
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 550 000 € 3875 €/m²
  • Kod objekta 13475
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56947
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 785 000 € 4151 €/m²
  • Kod objekta 14239
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter