1 400 000 €
6731 €/m²
Property 62732 photo 1
Property 62732 photo 2
Property 62732 photo 3
Property 62732 photo 4
Property 62732 photo 5
Property 62732 photo 6
Property 62732 photo 7
Property 62732 photo 8
Property 62732 photo 9

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: wood
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 11500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodajumezoneta od 208 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 4. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila sa tuš kabinom. na 5. spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC, ostava. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i klima uređaj, parking, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu. Nekretnina poseduje krovnu terasu.

Za prodaju
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Kod objekta 65345
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod objekta 62732
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 58407
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 785 000 € 4151 €/m²
  • Kod objekta 14239
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 3649
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60413
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 650 000 € 8918 €/m²
  • Kod objekta 8247
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60412
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 64232
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter