285 000 €
5182 €/m²
Property 62178 photo 1
Property 62178 photo 2
Property 62178 photo 3
Property 62178 photo 4
Property 62178 photo 5
Property 62178 photo 6
Property 62178 photo 7
Property 62178 photo 8
Property 62178 photo 9
Property 62178 photo 10
Property 62178 photo 11
Property 62178 photo 12
Property 62178 photo 13
Property 62178 photo 14
Property 62178 photo 15
Property 62178 photo 16
Property 62178 photo 17

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 1991
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 55 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
245 000 € 3550 €/m²
  • Kod objekta 65438
  • Kvadratura 69 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod objekta 65116
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
280 000 € 2276 €/m²
  • Kod objekta 64603
  • Kvadratura 123 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 4438 €/m²
  • Kod objekta 65047
  • Kvadratura 89 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 3600 €/m²
  • Kod objekta 66063
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 3387 €/m²
  • Kod objekta 66061
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
285 000 € 9500 €/m²
  • Kod objekta 65482
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
420 000 € 7241 €/m²
  • Kod objekta 65475
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter