110 000 €
3929 €/m²
Property 64930 photo 1
Property 64930 photo 2
Property 64930 photo 3
Property 64930 photo 4
Property 64930 photo 5
Property 64930 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 1
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 28 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od jedne spavaće sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, alarm, ostavu. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
125 000 € 1984 €/m²
  • Kod objekta 65329
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
110 000 € 1375 €/m²
  • Kod objekta 61150
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
158 000 € 2051 €/m²
  • Kod objekta 64912
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
117 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 64761
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
132 000 € 2275 €/m²
  • Kod objekta 65529
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
145 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 63524
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
143 000 € 2344 €/m²
  • Kod objekta 64950
  • Kvadratura 61 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
138 000 € 3285 €/m²
  • Kod objekta 64640
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3729 €/m²
  • Kod objekta 65429
  • Kvadratura 37 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter