158 000 €
2052 €/m²
Property 64912 photo 1
Property 64912 photo 2
Property 64912 photo 3
Property 64912 photo 4
Property 64912 photo 5
Property 64912 photo 6
Property 64912 photo 7
Property 64912 photo 8
Property 64912 photo 9
Property 64912 photo 10
Property 64912 photo 11
Property 64912 photo 12
Property 64912 photo 13
Property 64912 photo 14
Property 64912 photo 15
Property 64912 photo 16
Property 64912 photo 17
Property 64912 photo 18
Property 64912 photo 19
Property 64912 photo 20
Property 64912 photo 21
Property 64912 photo 22
Property 64912 photo 23
Property 64912 photo 24
Property 64912 photo 25

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 77 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
177 000 € 1770 €/m²
  • Kod objekta 63906
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
152 000 € 4222 €/m²
  • Kod objekta 65851
  • Kvadratura 36 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
158 000 € 6076 €/m²
  • Kod objekta 65924
  • Kvadratura 26 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
210 000 € 1750 €/m²
  • Kod objekta 64883
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
135 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 65823
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
185 000 € 2642 €/m²
  • Kod objekta 65935
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
128 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 66116
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
166 000 € 2813 €/m²
  • Kod objekta 64274
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
165 000 € 3173 €/m²
  • Kod objekta 64272
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter