132 000 €
2276 €/m²
Property 65529 photo 1
Property 65529 photo 2
Property 65529 photo 3
Property 65529 photo 4
Property 65529 photo 5
Property 65529 photo 6
Property 65529 photo 7
Property 65529 photo 8
Property 65529 photo 9
Property 65529 photo 10
Property 65529 photo 11
Property 65529 photo 12
Property 65529 photo 13
Property 65529 photo 14
Property 65529 photo 15
Property 65529 photo 16
Property 65529 photo 17
Property 65529 photo 18
Property 65529 photo 19
Property 65529 photo 20
Property 65529 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: električno
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Sadržaj

  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju stan od 58 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
134 000 € 2436 €/m²
  • Kod objekta 65275
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2881 €/m²
  • Kod objekta 64470
  • Kvadratura 59 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
126 000 € 1482 €/m²
  • Kod objekta 65484
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
175 000 € 3301 €/m²
  • Kod objekta 65289
  • Kvadratura 53 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
129 000 € 3685 €/m²
  • Kod objekta 64554
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 63233
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 4090 €/m²
  • Kod objekta 65823
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
170 000 € 2833 €/m²
  • Kod objekta 65936
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter