177 000 €
1770 €/m²
Property 63906 photo 1
Property 63906 photo 2
Property 63906 photo 3
Property 63906 photo 4
Property 63906 photo 5
Property 63906 photo 6
Property 63906 photo 7
Property 63906 photo 8
Property 63906 photo 9
Property 63906 photo 10
Property 63906 photo 11
Property 63906 photo 12
Property 63906 photo 13
Property 63906 photo 14
Property 63906 photo 15
Property 63906 photo 16
Property 63906 photo 17
Property 63906 photo 18
Property 63906 photo 19
Property 63906 photo 20
Property 63906 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2020
  • Grejanje: gas
  • Energy Class: U toku je izdavanje sertifikata energetske efikasnosti
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Ostava
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Unutrašnje stepenice

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Solunu. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Na prodaju: Stan 100 m² sa Ostavom 30 m²

🔹 Površina: 100 m² (neto) + 30 m² ostava

🔹 Sprat: Polusprat (gotovo prvi – 11 stepenika od ulaza)

🔹 Stanje: Vrlo dobro – useljivo odmah

🏠 Opis nekretnine:

Stan je u odličnom stanju, idealan za porodicu. Pruža sve moderne pogodnosti, pažljivo održavan i delimično renoviran.

  • Individualno grejanje na prirodni gas
  • Inverter klima 24.000 BTU nove tehnologije
  • Lakirani parket u dve spavaće sobe i dnevnom boravku

🔧 Renoviranje:

  • Prozori zamenjeni 2020.
    • Termoizolacija
    • Zvučna izolacija
  • Delimična renovacija u više prostorija

🧱 Ostava – Mogućnost parkinga:

Ispod stana se nalazi privatna ostava od 30 m², koja se može preurediti u dva parking mesta (uz promenu namene).

🌳 Eksterijer:

Pristup zajedničkoj bašti zgrade – samo 11 stepenika niže.

📍 Lokacija:

Nalazi se na odličnoj lokaciji, odmah pored „Vrta Dobra“, sa lakim pristupom centru grada, prevozu i lokalnim uslugama.

✔️ Idealno za:

  • Porodice
  • Parove koji traže komfor i funkcionalnost
  • Investitore

📞 Kontaktirajte nas za više informacija ili zakazivanje pregleda!

Za prodaju
193 000 € 3327 €/m²
  • Kod objekta 64264
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
215 000 € 3257 €/m²
  • Kod objekta 62892
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
205 000 € 3534 €/m²
  • Kod objekta 64756
  • Kvadratura 58 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
210 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 64469
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
250 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 65762
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2785 €/m²
  • Kod objekta 65212
  • Kvadratura 70 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 64848
  • Kvadratura 42 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
180 000 € 2400 €/m²
  • Kod objekta 64237
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
167 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 64468
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter