419 000 €
5513 €/m²
Property 57983 photo 1
Property 57983 photo 2
Property 57983 photo 3
Property 57983 photo 4
Property 57983 photo 5
Property 57983 photo 6
Property 57983 photo 7
Property 57983 photo 8
Property 57983 photo 9
Property 57983 photo 10
Property 57983 photo 11
Property 57983 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 5. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, tende, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
426 000 € 3276 €/m²
  • Kod objekta 65119
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60366
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
391 000 € 4654 €/m²
  • Kod objekta 58962
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 65133
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
624 500 € 6643 €/m²
  • Kod objekta 65338
  • Kvadratura 94 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61483
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
425 000 € 4086 €/m²
  • Kod objekta 65462
  • Kvadratura 104 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 4939 €/m²
  • Kod objekta 65222
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 2941 €/m²
  • Kod objekta 65643
  • Kvadratura 119 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter