1 050 000 €
7778 €/m²
Property 62306 photo 1
Property 62306 photo 2
Property 62306 photo 3
Property 62306 photo 4
Property 62306 photo 5
Property 62306 photo 6
Property 62306 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 62009
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
910 000 € 7459 €/m²
  • Kod objekta 64957
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 58341
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 5757 €/m²
  • Kod objekta 52988
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Kod objekta 65336
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod objekta 64741
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter