1 300 000 €
9630 €/m²
Property 64248 photo 1
Property 64248 photo 2
Property 64248 photo 3
Property 64248 photo 4
Property 64248 photo 5
Property 64248 photo 6
Property 64248 photo 7
Property 64248 photo 8
Property 64248 photo 9
Property 64248 photo 10
Property 64248 photo 11
Property 64248 photo 12
Property 64248 photo 13
Property 64248 photo 14
Property 64248 photo 15
Property 64248 photo 16
Property 64248 photo 17
Property 64248 photo 18
Property 64248 photo 19
Property 64248 photo 20

Detalji

  • Sprat: 4.sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 135 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 575 000 € 6847 €/m²
  • Kod objekta 3291
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Kod objekta 8164
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 600 000 € 7619 €/m²
  • Kod objekta 8165
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 155 000 € 5775 €/m²
  • Kod objekta 38656
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 600 000 € 9411 €/m²
  • Kod objekta 49916
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Kod objekta 56256
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod objekta 56963
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter