Property 46179 photo 1

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 5 m
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 12900 kv.m. na Atici.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena struja.

Za prodaju
900 000 € 128 €/m²
  • Kod objekta 30174
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
750 000 €
  • Kod objekta 36867
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
810 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 37622
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Kod objekta 38652
  • Kvadratura 635 m²
  • Udaljenost od mora 30 m
Za prodaju
780 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 46179
  • Kvadratura 12900 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod objekta 51938
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Kod objekta 56455
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 70 m
Za prodaju
800 000 € 772 €/m²
  • Kod objekta 56979
  • Kvadratura 1035 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
690 000 € 690 €/m²
  • Kod objekta 61158
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m

Prijava za Newsletter