105 000 €
14 €/m²
Property 60258 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 88 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 7018 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 240 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.

Za prodaju
150 000 € 73 €/m²
  • Kod objekta 63359
  • Kvadratura 2049 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
86 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 62729
  • Kvadratura 2785 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
150 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43087
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1900 m
Za prodaju
107 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 45854
  • Kvadratura 5071 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
138 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55956
  • Kvadratura 3092 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
150 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64037
  • Kvadratura 5088 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
100 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 42269
  • Kvadratura 1070 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
109 000 € 81 €/m²
  • Kod objekta 44731
  • Kvadratura 1344 m²
  • Udaljenost od mora 2800 m
Za prodaju
140 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 65485
  • Kvadratura 1060 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 42785
  • Kvadratura 1247 m²
  • Udaljenost od mora 5700 m

Prijava za Newsletter