Property 63746 photo 1
Property 63746 photo 2
Property 63746 photo 3
Property 63746 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1280 m
  • Udaljenost od aerodroma: 57 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2610 kv.m. na Kritu.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 800 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
320 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 44365
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 7200 m
Za prodaju
342 000 € 249 €/m²
  • Kod objekta 52320
  • Kvadratura 1372 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
426 500 € 33 €/m²
  • Kod objekta 36778
  • Kvadratura 12588 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
300 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 64069
  • Kvadratura 1516 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
267 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 36637
  • Kvadratura 11085 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
450 000 € 4 €/m²
  • Kod objekta 38248
  • Kvadratura 100000 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
320 000 € 198 €/m²
  • Kod objekta 63954
  • Kvadratura 1613 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
269 000 € 371 €/m²
  • Kod objekta 39778
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod objekta 38798
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
427 000 € 106 €/m²
  • Kod objekta 47454
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m

Prijava za Newsletter