Prodaja - Zemljište 100000 m² na Kritu

Grčka Kritu Prefektura Lasithi Neapoli Furni
450 000 €
4 €/m²
Property 38248 photo 1
Property 38248 photo 2
Property 38248 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,2
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od grada: 3 km
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 100000 kv.m. na Kritu.То је ван плана града. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 63428
  • Kvadratura 2672 m²
  • Udaljenost od mora 360 m
Za prodaju
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Kod objekta 38697
  • Kvadratura 390 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 52126
  • Kvadratura 6161 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
374 000 € 33 €/m²
  • Kod objekta 50665
  • Kvadratura 11228 m²
  • Udaljenost od mora 731 m
Za prodaju
450 000 € 449 €/m²
  • Kod objekta 62407
  • Kvadratura 1002 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
640 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 63745
  • Kvadratura 8608 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
374 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 51460
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
450 000 € 52 €/m²
  • Kod objekta 38845
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 5300 m
Za prodaju
450 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 22997
  • Kvadratura 14240 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
650 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 37517
  • Kvadratura 14500 m²
  • Udaljenost od mora 300 m

Prijava za Newsletter