Property 58260 photo 1
Property 58260 photo 2
Property 58260 photo 3
Property 58260 photo 4
Property 58260 photo 5
Property 58260 photo 6
Property 58260 photo 7
Property 58260 photo 8
Property 58260 photo 9
Property 58260 photo 10
Property 58260 photo 11
Property 58260 photo 12
Property 58260 photo 13
Property 58260 photo 14
Property 58260 photo 15
Property 58260 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1971
  • Godina renoviranja: 2024
  • Broj soba: 3
  • Energy Class: B
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 1400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Pristup
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m u Solunu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je dvostrano orijentisan Poseduje i klima uređaj.

Za prodaju
118 000 € 3933 €/m²
  • Kod objekta 65863
  • Kvadratura 30 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
100 000 € 1265 €/m²
  • Kod objekta 62628
  • Kvadratura 79 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
128 000 € 2133 €/m²
  • Kod objekta 66116
  • Kvadratura 60 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
100 000 € 1923 €/m²
  • Kod objekta 65572
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
138 000 € 3631 €/m²
  • Kod objekta 64629
  • Kvadratura 38 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
128 000 € 2560 €/m²
  • Kod objekta 64929
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
115 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65825
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
122 000 € 3485 €/m²
  • Kod objekta 66028
  • Kvadratura 35 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
99 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 65453
  • Kvadratura 23 m²
  • Broj soba 1

Prijava za Newsletter